Kontakti

Jānis Pavlovskis

Jānis Pavlovskis (Cēsis, Valmiera, Madona)
Tel.: +371 29408164
E-pasts: [email protected]

Prezidents: Latvijas Sporta SuņkopībasFederācija
Prezidents: Latvijas Kinoloģiskā Apvienība

Dienesta sporta suņkopības instruktors no 1974.g.Republikas kategorijas tiesnesis ar bagātu pieredzi sacensību tiesāšanā PSRS,Krievijas Federācijā,Latvijas Republikā un Eiropas Savienības valstīs.Strādā suņkopības attīstība no 1972.g. ar teicamiem darba rezultātiem.Pazīst un pielieto Eiropas apmācības sitēmu, audzinot jaunus suņkopjus un suņkopības sporta entuazistus.Aktīvi propogandē suņkopības darbību Latvijā un ārpus tās,ar suņkopības vēstures pētīšanu,suņkopības sporta attīstību jaunatnes vidū,suņkopības mācību laukuma veidošnu Latvijas reģionos.Veic suņkopības instrukrtoru apmācību,lasa lekcijas,novada sporta suņkopības seminārus. DU,doktorants,zinātniskie darbi par suņkopības vēstures attīstību Latvijā

Dienesta suķopības specialitāti ieguva mācoties PSRS IeM speciālajās suņkopības skolās septiņdesmitajos gados ar virzienu: personu meklēšanā,pēdu dzīšanā,kandžas,narkotiku,līķu,sprāgstvielu meklēšanā.
Daudzkārtējais Latvijas PSR IeM speciālas suņkopības daudzcīņas čempions.
1975.g. PSRS IeM suņkopības čempions daudzcīņā
1986.g.LPSR IeM Apvienotās suņaudzētavas priekšnieks

Apmāca suņus grupā un indviduāli paklausībā,sardzes - aizsardzības dienestā,glābšanas dienestā,pēdu dzīšanas darbā,pazudušo personu,narkotiku,sprākstvielu,līķu meklēšanā.

1992.g. Nacionālās daudzcīņas pamatlicējs Latvijas sporta suņkopībā.
Katru gadu organizē un novada Latvijas čempionātu,Vidzemes,Kurzemes sacensības Nacionālajā daudzcīņā Latvijas reģionos,kas apvieno visas Latvijas pilsētas sportu suņkopībā.
1980.g.Tukuma suņkopības DOSAAF kluba pamatlicējs
1993.g.Jūrmalas pilsētas suņaudzētāju biedrības kluba darbības turpinātājs.
1996.g. galvenais speciālists - kinologs Apvienībā "Apsardze"Vidzemes reģionā.